Duben 2011

Oficiální pozastavení..

28. dubna 2011 v 19:50
Je mi to líto ,ale pozastavuju .. nevím kdy se vrátím ... doufám , že se vůbec někdy vrátím ... , ale snad ano..

Prosím nemažte si mě z Affs , omluvte z kontrol a všeho ostatního ... další kolo SONC s SONB bude časem ...

Jájinkáá..♥..:-*

Velikonoce

26. dubna 2011 v 17:15
http://www.hotelpresident.cz/Uploads/Logos/Velikonoce_Piano%20Bar.-307-1.jpg
Ahojte , tak jaký byly Velikoce?:))
U mě vcelku fajn , byla jsme u mojí nejlepší kámošky(minulej rok jsme byly zase u nás) a přišlo fakt hodně koledníků. Musím říct , že jsem dostala pořááádně namláceno :D Někteří to fakt přehnali , ale tak to nejspíš k velikonocům patří..
Pro mě osobně byly mnohem lepší ty dny před tím (Velikonoční prázdniny) každej den jsme byla s kamarádama a dělali všecko možný. Nejlepší asi byla opíkačka (grilovačka:D) Prostě ta byla legendární , nezapomenu na ní !! Sešlo se nás docela dost tuším , že tam bylo celkem 14 lidí z toho cca 4 malý děti takže to se až tak nepočítá :D Ale důležitý bylo , že tam byli lidi , který mám ráda..Ani mě nemrzí , že už jsme pak nešli na zábavu , mohla jsem jít , ale neměla jsem potřebu ..;) Jinak poslední dva dny řeším osobní problémy tak nevím jak moc tu budu , ale doufám , že dneškem se to všechno vyřešilo a vš bude v rámci možností OKÁ :);)

My friends - LOVE FOREVER !! :)

23. dubna 2011 v 19:03
Hoooj ráno (dopoledne) jsme psala dost pesimistickej článek , ale teť už je zase všecko vpohodě :) Dnešek bude legendární (doufám). Plánujeme opíkačku (grilovačku) s kamarádama a pak možná půjdem na zábavu...:) Doufám , že vše dopadne dobře ,né jak včera ..:( No uvidíme :)
Jinak pořád melu o svejch kamarádech ,ale vy je ani neznáte tak pokud vás to zajímá tak klikněte na celý článek , kde uvidíte naše fotky :) Bohužel nemám se všema :)

Takže zase já - jak jinak..

23. dubna 2011 v 12:02
Ahoj , nálada na bodě mrazu ... prostě všechno se hroutí... jnak pozastavení platí (viz minulý článek) novinky nejsou... a dneska tu nebudu ani večer jdu na zábavu..
Jinak , pro ty co čtou mé články , tak ta operace kamaráda dopadla dobře včera jsme s ním byli venku ještě mu budou z oka vytahovat stehy a teť jen stačí doufám že se do dvou let nic nestane ..
Mějte se ..

Pozastevení..??

21. dubna 2011 v 9:47
Ahoj , nadpis asi mluví za hodně , ale všiměte si těch otazníků .. jde o to že sama moc dobře vím , že blog úplně upadá vůbec nepíšu články a když už tak o sobě a mých zážitcích. Na druhou stranu co taky přidávat ? Vůbec nejsou novinky..
Takže je to takový poloviční pozastavení s tím , že sem tam něco napíšu občas juknu k Affs , ale prosím kdybych promeškala nějakou kontrolu AFFS tak mě prosím omluvte ..
Děkuju..:)

Huh héé híí :D

19. dubna 2011 v 21:31
Čůůůs nééé?!
Zase píšu a zese nic o Sprousčatech , prostě není co..:D na blog vůbec nemám čas pořád jsem s kámošema nebo ve škole a to fakt ! Prostě se toho tolik stalo , nemáte ani páru :D Akorát je blbí , že kamarád je v nemocnici má problémy s očima a může oslepnou ,ale on neoslepne ! Nesmí on je silnej ! A celá naše parta jsme tu jen pro něj.. je mi ho tolik líto..Dneska jsme mu volali byl tak hrozně smutnej málem rozbrečel i mě říkám mu : Neboj to bude dobrý a on tim svým smutným hlasem : Ne nebude... Bylo to hrozný.. Nejsem věřící , ale jestli je nějakej Bůh tak ho prosím ať stojí při něm , protože on si nezaslouží oslepnout !! Prosííím !! :(
A teť trošku optimismu.. ve škole pohodička v pondělí jsme se neučili měli jsme soutěž první pomoci. A protože jsme zdravotnická škola měli jsme modelový situace. Pacienti byli doopravdy namaskovaný jako třeba ve filmech takže jim valila krev , lezli střeva nebo měli useklou ruku , popřípadě ruku plnou střepů , dokonce i rozraženou hlavu.. Nikdy byste nepoznali , že to bylo jen nahraný fakt vůbec !! :D Skvělá práce ! My jako prváci oboru lyceum jsme měli vlatsní kategorii , protože nemáme předmět 1. pomoc naše skupinka byla 2.-4. (měli jsme stejný počet bodů) Skazili jsme to u havárky kde byl řidič v bezvědomí a my ho špatně vyprostili z auta (auto jsme nezajistily a protože byt těžkej jak prase tak ho i pěkně blbě vytáhli , navíc jsme i skazili umělý dýchání ( ta už nebylo na něm ale na figuríně) pak jsme ještě udělali pár chyb u spolujezdce a ještě jedním kdo jel s nima jinak jsme byli docela dobrý ! :D No a dneska jsme se učili jen 4 hodiny a pak jsme šli na čističku sice to tam smrdělo ,ale lepší než sedět ve škole , horší zítra píšeme z literatury a já ještě z latiny a neučila jsme se protože jsem byla venku s kámoškou Elčou a Kubíkem (♥)(mimochodem brácha toho klučiny s nemocnejma očima)
No neudu se rozepisovat , prostě Ahoj ! :D

New dees♥

19. dubna 2011 v 16:45
Asi jste si všimli , že je nový dess , dělala jsem ho už dřív ale nešel nastavit teť už to naštěstí jde ;) :) Tak co na něj říkáte nic mo co? Ale podle mě lepší než minulý ;)

SŽNM 1x15 - popis

18. dubna 2011 v 12:00 Popis 1.série


ČÍSLO EPIZODY:1x15
PRODUKČNÍ ČÍSLO EPIZODY:1x14
PREMIÉRA V USA:30.1.2009
PREMIÉRA V ČR:16.4.2011
PŮVODNÍ NÁZEV:Shipnotized
ČESKÝ NÁZEV:Hypnotizér
_________________
Na loď přijíždí známý hypnotizér, který nedopatřením zhypnotizuje London a ta se chová jako Bailey. Bailey je z toho nejdříve nadšená, protože si jsou s London blíž než kdy jindy, ale nakonec i jí přijde London otravná a musí zpátky za hypnotizérem... Mezitím na loď přijíždí spolu se svou dcerou Olivií i děkan Harvardu, Monroe Cabbit. Tomu se velice zamlouvá Cody, ale Zacka, kterému se Olivia líbí, nemůže vystát. Proto musí dvojčata vymyslet dokonalý plán, jak by mohl na rande s Olivií jít Zack...

4.kolo SONC

17. dubna 2011 v 13:53
1.
Jméno:Jokinka♥
Blog:www.jokinky.blog.cz
Celebrita:Miley Cyrus
Proč právě ona:Proč asi? :D :D Miley je nejlepší ;);) :D
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Miley+Cyrus+Celebrities+Visit+Late+Night+Jimmy+8Dg2Yjexx6bl.jpg
" alt="http://nd03.jxs.cz/556/569/09712b4c62_65613736_o2.gif"]

Vyhodnocení 3. kolo SONC

17. dubna 2011 v 13:52

Nejlepší celebrita je ?
Selena Gomez 0% (0)
Miley Cyrus 8.7% (2)
Justin Bieber 26.1% (6)
Nick Jonas 21.7% (5)
Shakira 8.7% (2)
Dylan Sprouse 34.8% (8)

Vypadává Selena Gomez s 0 hlasy.
Nejde mi nastavit dess..:(

17. dubna 2011 v 13:14
Ahojky vůbec mi nejde změnit záhlaví i když zkusím dát nějaký starý tak mi to pořád nejde a zůstává tohle..:( Nevíte čím to je?

Pádím ven ..:)

16. dubna 2011 v 19:35
Jupíí zase valím ven dneska jsme vlastně pořád venku okolo půl druhý jsem šla pak jsem přišla v šest na večeři a teť zas půjdu... jak říkám miluju svoje kámoše , jsou pro mě vším ! :)

Casting blogerka - TV střela

16. dubna 2011 v 11:34
https://lh3.googleusercontent.com/Ee5151Me1RlIcKw3LzUHg6WMDZwdcewAJHoN8QdQ-hq_xKVYL-x99RMlNvsFtDsV3_4EAJ0WWAIoFwIz2exkg-g=s0
Internetová televize STŘELA pořádá casting na nový seriál tentokrát s blogovou tématikou. Více zde:

KLIK


EDIT:Nejedná se o náběr moderátorů , ale pouze o blogy o , kterých budou jednotlivé seriály :)

Přátelé nadevše..

15. dubna 2011 v 23:09
Ahojky , zase (jako poslední dobou každý víkend) jsem se vrátila domů až před chvílí , byla jsem s kámošema venku , sice jsem tam byla sama holka , ale bylo to super. Prostě jsou to skvělý lidi , a vím , že se na ně můžu spolehnout... Takže abych to shrnula (stejně to nikoho nebavíčíst) na blog i opět nezbyl čas .. Omlouvám se , ale nemrzí mě to ! :D :P

Bleskovka 20

14. dubna 2011 v 16:43
Odpověz:
1. Ahojky :)
2. Jaké je u vás počasí ? :)
3. Těšíš se na Velikonoce?
4.Těšíš se na čarodejnice ?
5. Jak slavíš čarodejnice?
Vyber:
Florbal/Hokej
Déšť/Mráz
Velikonoce/Čarodejnice
Šišky s mákem/ krupicová kaše

Další fotka ze předčítání komixu

14. dubna 2011 v 16:37

(Teť už vidíme Dylanův účes poměrně z blízka ;) ♥)

Love Brothers - 3.díl (Povídka o D&C Sprouse)

13. dubna 2011 v 21:14 Love Brothers
KRÁÁSNÝ DĚKUJI
PSALA :Eliška.MSamantha
"Cole Sprousi. Vylez z toho pokoje." Zaječela jsem přes celou ulici a hodila mu do okna sněhovou kouli.
Ale pořád nic. Nadechla jsem se znovu jsem zaječela a rozpřáhla jsem se. Ve stejnou chvíli se okno konečně otevřelo a vystrčil hlavu Cole. Jelikož letěla ta sněhová koule přistála mu přímo mezi očima.
"Ou." Vypadlo ze mě a začala jsem se smát. Otřepal ze sebe sníh a zase zavřel okno.
Naštvaně jsem se rozeběhla ke dveřím a začala jsem drnčet.
"Co chceš?" Vyjel po mě když otevřel konečně dveře.


Aprílový počasí aneb to je snad vtip ?!

13. dubna 2011 v 21:05
Zase žádné noviny ► zase nudný článek z mého trapného života..
Hi girls and boys :)
Omg..Taky u vás je tak nechutně hnusně ? Šílím z toho ! Miluju teplo a tohle ! Bože jestli se mi kvůli tý hnusný bílý srajdě co padá z nebe ( pro méně chápevé sníh) pokazí celej víkend tak mě fakt klepne pepka! Beze srandy ..
Ráno si vstanu do do školy malinko sněží ignoruju to .. jenže pak.. první dvě hodiny úklid kolem okolí školy (straršná zábava - ironie xD) A najednou sněhový vločky velký jak pětikoruna ( né nepřeháním ) . Takže přijde učitelka a oznamuje nám že z důvodu nepříznivého počasí máme latinu , jasně , že všichni řvali NÉÉÉ a tak učitel ,kterej s náma uklízel řekl , že si nechá pár lidí kteří jsou teple oblečení. A samozřejmě já s bundou čepicí a palestinou (šátkem) zůstávám (Jes ! ♥ :D). V tu chvíli mi bylo jedno jestli zmrznu hlavně když nebudu dopisovat písemku na 3. deklinaci.A nelituju toho ,naštěstí náš děsně vpoho učitel ( teť bez ironie) nám řekli ať si klidně dojdem na smažák (u školy je stánek s občertvením jako např. hambáče , párek v rohlíku,..) Takže jsme se zbalili a šli :D Pak na nás ostatní spolužáci ( i z vedlejších třid) hladově koukali a záviděli ( Heeč :D) a pak ještě holky : ,, A nedáme nikomu ani kousnout ! Ať nám závidí :D" Jenže nakonec jsem dala spolužákovi 2x kousnou ,protože se na ten smažák tak smutně koukal :Dno a co :D nejsem zlá je to kámoš .. :D)
Jinak jak jsem psala v minulém článku , že učitelé drží ,,středy" ( každou středu mají něco extra oblečeného jako např. bílé košile nebo každou ponožku jinou :D) tak dnes měli všichni šátky. Poznali jsme to rychle ( rozhodně dřív než když nesměli mít rifle) :)
A jinak depka jak prase přátelé .. to počasí mě doráží (to mi připomíná jak spolužák uprostřed hodiny biologie vykřikl :,,ty jo já už se těším na vánoce" :D) , dále zejtra píšem z latiny a já mám ještě dopisovat zmiňovanou písemku a do toho problém s jedním klukem .. (,,kámošem?" ►povšiměte si uvozovek a otazníku :D)
Už mlčím (seberte mi tu klávesniců sakriš :P :D)
Mějte se ..
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2010/03/milly-becky-rosso-on-deck.jpg

Naše mírně praštěná škola , aneb keci..

12. dubna 2011 v 19:30
Ahoj , protože není moc novinek , tak jste si asi všimli , že z toho tady trošku dělám deníček .. ale lepší než nic né ? A pokud se to někomu nelíbí tak ať si to nečte..:P
Asi bych se pvně měla vyjádřit k nadpisu. Jen pro upřesnění chodím (už) na střední školu do prvního ročníku Zdravotnického lycea (1.L). Ale po dnešku si připadám jak ve školce ! :D Všude po škole jsou plakáty , že dne 29.4. teda v pátek na čarodejnice přijdou všichni žáci i učitelé převlečeni za čarodky ! :D Prostě šok jak prase už chci vidět maturanty a VOŠKY (vyšší odborné) a co teprv učitelé a kluci ? :D To jako půjdou za Harryho Pottera ? :D Fakt si to nedokážu představit. A aby toho nebylo málo na plakátu je velkým písmen napsáno , že ten kdo nebude mít masku bude potrestán ! :D No prostě L O L (LOL :D) Fakt jsem na to zvědavá , vůbec nevím co si vezmu na sebe :D ale jinak se docela těším ! :D Jooo a ještě bude se vyhlašovat MISS čarodejnice/čaroděj . No a ještě nepodstanej háček celej den se v tom musíme učit ! :D
Myslíte si , že je tahle škola praštěná ? To není všechno ! Naši učitelé (celý sbor) mají ,,STŘEDY "
To znamená ,že se všichni domluví na středu ,že si něco oblečou poprvé nesměli mít rifle , po druhé měli všichni bílé košile a po třetí každou ponožku jinou :D Možná jsem něco zapomněla ale jsem zvědavá s čím přijdou zítra !! :D
Myslíte si , že je to všechno ? Né tak úplně! Zítra se totiž naše třída vydává v teplákách uklízet okolí školy (aspoň se ulejeme z angliny a latiny)..
No a jen tak mimochodem ještě se chystáme do čističky odpadních vod a na nějakou exkursi CHKO (chráněná krajiná oblast).
Na závěr chci ještě jednou zopakovat ,že opravdu chodím na STŘEDNÍ ŠKOLU :D
A opovažte se někdo napsat , že máme ve škole leháro , protože pořád píšeme písemky !:D
Jéé a to mi připomíná , že jse dostala z fyziky dvojku , chápete ? JÁ ! a z FYZIKY !! DVOJKU ! A to jsem ještě o tý písemce nevěděla ,protože jsem chyběla !! Asi se přestanu učit ,protože když se učím tak mám čtyřky ! :D
No koukám , že jsem se rozepsala tak už rači AHOJ ! :D

Nový dess

12. dubna 2011 v 19:15
Takže je tu nový dess , tamten se mi nelíbil (tehle taky moc ne :D) Co na něj říkáte ?
PROSÍM UPŘÍMNĚ !


3. kolo SONC

12. dubna 2011 v 16:34
Omlouvám se , že to tak trvalo , ale konečně je tu 3. kolo hlasování končí v pátek 15.4. takže honem shánějte hlasy ! :)
1.
Jméno:Smajl :D
Blog:sel-gomez-stars.blog.cz
Celebrita:Selena Gomez
Proč právě ona:Pltže je nejlepší!!!
http://teenstarsworld.com/wp-content/uploads/2011/01/Selena-Gomez-2011-Peoples-Choice-Awards-Performance-10.jpg
" alt="http://nd03.jxs.cz/556/569/09712b4c62_65613736_o2.gif"]

Vyhodnocení 2.kolo SONC

12. dubna 2011 v 16:30
Selena Gomez 28.8% (15)
Miley Cyrus 11.5% (6)
Justin Bieber 19.2% (10)
Nick Jonas 15.4% (8)
Ashley Tisdale 0% (0)
Shakira 5.8% (3)
Dylan Sprouse 19.2% (10)
VYPADAVÁ ASHLEY TIDALE S NULA HLASY..
Loučíme se tedy se soutěžícím : Vysmáté-zebry(www.vysmate-zebry.blog.cz )

ashley-tisdale-10763.jpg3.kolo už za chvilinku!Můj názor na nový účes Dylana

12. dubna 2011 v 16:20
Tak abyste se mě nemuseli všichni ptát tak tady je můj názor , pokusím se bejt stručná :D
Je to pořád Dylan i kdyby byl dohola pořád to bude on a pořád ho budu mít ráda ! A navíc vlasy vždycky dorostou...:)
Změna je život ..:D pro mě lepší , než kdyby nosil vlasy dlouhý do culíku..:) Ale i kdyby... je to jeho život a jeho vlasy..
Třeba chce ,aby se aspoň trochu lišil od Colea ..:)

Sprouse čtení komiksu "Black Dynamite"

11. dubna 2011 v 18:52

Tak teť už oficiálně víme , že tyhle fotogrsfie jsou z čtení nového komixu Black Dynamite.
PS:Dylan je ostříhaný

Nová fotka - Dylan je ostříhaný!

10. dubna 2011 v 20:05
Koukněte jak je Dylan ostříhaný hustý co ? :D Pro mě je to teda šok. Bohužel nevím od kud fotka je , ale nejspíš to za pár dní vyplave na povrch a bude jich víc ..:D
Jaký je váš názor , sluší mu to víc , nebo se vám víc líbil s delšíma ?

Lenost vládne blogu..:D

9. dubna 2011 v 12:32
Ahooj,
omlouvám se , že poslední dobou to tu moc nežije. Nějak nemám co přidávat..:D Hlavně poslední dobou (jak vy kteří čtete mé články víte) mám docela narvaný víkendy strávený s kamarádama..:) Takže na blog nezbývá čas.Včera jsem přišla domů až ve třičtvrtě na 12 (v noci). A taky byl rodičák a když naši zjistili jak jsem na tom blbě tak se musím docela hodně učit (i když to teda nedělám :D)No prostě teťka musím máknout ve škole a chci si užít co nejvíc to jde s kámošema (uznejte patnác mi je jen jednou za život - né že by to v šestnáci bylo jiný , ale prostě dokud to jde chci si užívat smát se a neřešit takový ty dospělácký věci :D ) Prostě a jednoduše OMLOUVÁM se , že kašlu na blog :)
Ps:Oko už je dobrý :D sice tam to ječný zrno ještě mám , ale už to ani necítím ..:)
http://images4.fanpop.com/image/photos/16700000/Cole-cole-sprouse-16787865-304-563.jpg

preview -GRADUATION!

9. dubna 2011 v 12:24
UpoutávkA na poslední díl TSLOD


,,Nemocná“

7. dubna 2011 v 17:40
Ahoj,
nadpis mluví za vše jsem ,,nemocná" . To slovo mám v uvozovkách , protože mi v podstaně nic není , ale mám ječný zrno v oku.. docela to bolí , ale jinak jsem vpohodě. Do školy nechodím , protože si pořád musím kapat kapky do očí a navíc dneska jsem byla na kontrole u jiný doktorky . Je asi jasný ,že nebudu sedět u počítače když mě bolí oko , nechci tomu ještě víc ublížit , takže jen takhle v rychlosti sepíšu tento článek..:)Možná si dojdu pro sluneční brýle a něco přidám , ale moc s tím nepočítete :D
http://www.stye-eye-treatment.com/wp-content/uploads/2010/09/stye.jpg
(obrázek z google , zadejte si do vyhleávače ječné zrno a pak obrázky , docela hnus!!!! :/)

SŽNM 1x14 - popis

5. dubna 2011 v 12:00 Popis 1.série

ČÍSLO EPIZODY:1x14
PRODUKČNÍ ČÍSLO EPIZODY:1x13
PREMIÉRA V USA:23.1.2009
PREMIÉRA V ČR:2.3.2011
PŮVODNÍ NÁZEV:When in Rome...
ČESKÝ NÁZEV:Když jste v Římě...
http://i.ytimg.com/vi/S1ZxIDwVZzY/0.jpg
_________________
Když loď zakotví blízko Říma, London se zamiluje do hudebníka Lucy, který hraje na ulici. Bailey se ale dozví, že Luca a jeho strýček Marco jsou podvodníci a London už připravili o 20 000 dolarů. Luca ale Bailey řekne, že nechce být podvodník a že se mu London opravdu líbí. Teď už jen zbývá vymyslet plán, jak z jeho strýčka dostat peníze zpět... Mezitím jsou Cody a Zack zaměstnáni v restauraci šéfkuchařky Gigi, kde můžou i jíst, ale Gigi brzy pochopí, že udělala chybu...
..

Vyhodnocení POTM - Duben 2011

4. dubna 2011 v 19:06
Anketa
Fotka č.1 62.2% (23)
Fotkač. 2 13.5% (5)
Fotka č.3 24.3% (9)

Vyhrává foto č. 1
Tady je:
http://farm4.static.flickr.com/3053/2809208892_d53e61d361.jpg

Vyhodnocení HOT or NOT - Duben 2011

4. dubna 2011 v 19:02
HOT OR NOT tohoto měsíce vychází jako HOT!!
Výsledek ANKETY:
Hot or not?/duben 2011/
Hot! 79.4% (27)
Not! 20.6% (7)


V menu brzy!

Hot or not květen 2011

4. dubna 2011 v 18:52
Hot or not?
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT7pNWTyLsm4BYOnXHLsxipgqG46IIyFHRMq9_62dh2jyA-gbi_&t=1http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFG7SKgiXUGqy70th7jykdCYe4ue5-HQe64UizOVnvPnhr8li8&t=1
http://dc302.4shared.com/img/VQdjq71S/undershorts_on_mkd_ellen.jpghttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR09yY9-f-z_jWE73imrmwztSmIgEN-FHIy2jt5b_txoadG2V1_&t=1
Bybrala jsem fotky z Ellen show..:))


SŽNM 1x13 - popis

4. dubna 2011 v 12:00 Popis 1.série
ČÍSLO EPIZODY:1x13
PRODUKČNÍ ČÍSLO EPIZODY:1x12
PREMIÉRA V USA:16.1.2009
PREMIÉRA V ČR:2.3.2011
PŮVODNÍ NÁZEV:Maddie on Deck
ČESKÝ NÁZEV:Maddie na palubě
http://images.wikia.com/suitelife/images/3/38/Maddie.jpg
_________________
Na loď přijíždí Londonina Codyho a Zackova kamarádka Maddie známá z hotelu TIPTON a po ne zrovna šťastném přivítání následuje další překvapení; Maddie se totiž velice líbí princovi Jeffymu z Lichtenstampu a chce si ji vzít. Maddie je z toho nadšená, ale nadšení z ní opadne ve chvíli, kdy zjistí, že princovi je osm let ,naštěstí jí Zack jako už v mnoha dílech Sladkého života Zacka a Codyho zachrání.A vše dopadne dobře navíc se Maddie sblíží zs Bailey a stávají se z nich kamarádky.
(Je to poprvé a naposledy co je Maddie - Ashley Tisdale ve Sladkém životě na moři)


TV -střela - spolupráce

3. dubna 2011 v 20:45
http://files.tvstrela.webnode.cz/200000075-8f5f590594/Sv%C4%9Btcel%20-%20konkurz.png
Pokud by jste měli zájem, ozvěte se prosím na e-mail tvstrela@seznam.cz nebo lillykralova@centrum.cz

Dylan Sprouse je vítězem KCA 2O11

3. dubna 2011 v 20:43
Dylan Sprouse je výtězem Kid's Choice Awards 2O11 v kategorii nejoblíbenější TV herec!!
Velká gratulace ! Hrozně mu to přeji ! Jen je mi líto Colea :( Vždycky vyhrává Dylan Coleovi to musí být hrozně líto ..
Pro mě jsou nejlepš oba dva!!

Nový jarní dessing

3. dubna 2011 v 20:33
Nový dess dělaný na rachlo (cca 10minut) je nic moc (lépe řečeno nelíbí se mi! :D) ,ale chtěla jsem tu trochu naladit jarní náladu ..:)Důvod mé nepřítomnosti

3. dubna 2011 v 18:19
Tak jak jsem slíbila napíšu vám proč jsem tu nebyla . V pátek po škole jsem šla s mejma nejlepšíma kámoškama na nákupy , asi si dokážete představit jak to vipadalo , prolítly jsme celý město pak jsme šli do cukrárny já si dala Banánové opojení (zmrzlinovej pohár s banánovou a čokoládouvou zmrzlinou kousky banánu karamelem a horou šlehačky) a ještě banánový frapéčko , protože bez něj by to prostě nešlo :D No každopádně přijeli jme až okolo půl 7 a za chvililinku jsem zase valily ven a domů jsme přišly asi až okolo půl 10 (večer) a potkali opět tu partu kluků jako minulý víkend , tentokrát už všichni byli docela solidně nalitý takže jsme se spíš smály jak se tam motali a blbli :D když jsme přišla domů byla jsem z toho dne tak znavená , že jsem už ani na blog nešla. Ráno (teda v sobotu) jsem vztávala celkem brzo ,protože jme měli taneční závody (street dance) v Přibyslavi , bohužel nejsme první druhý ani třetí..:(. Každopádně původně jsme se měli vrátit v 18:00 a doma už jsme byli cca v 15:00 rychle jsem se najedla a běžela ven za kámoškama a kámošema pak jsem se šla navečeřet a šla znovu ven hráli jsme flašku a vybiku atd atd atd pak už kluci museli jít domů tak jsme se šli z kámoškou projít a když jsme přecházely přechod rozhodnutý , že už půjdeme domů troubilo na nás nějaký auto my samozřejmě vylekaný co je to za úchyla a najednou se ozvalo : To jsem já /jméno onoho člověka/ byl to jede kluk z tý( opilý) party a ještě jeden kterýho jsme neznaly (ten řídil byl už docela starej) tak jsme s ním chvíli kecaly a domu jsme přišly taky až za tmy ( už nevím kolik bylo ale tuším že něco okolo 22:00) no a dneska? Ráno jsem vztala a jeli jsme s našima na oslavu dědových narozenin. Pak jsme šli nakoupit a hned jak jsem přišla domů prozváněla mě kámoška (znamení ať jdu ven :D)já jí psala , že ven nemůžu , že jsem teť přišla domů a musím se učit , jenže ona ( a další děcka) na mě asi za pět minut zvonili tak jsem je znovu odmítla a snažila se něco naučit po chvíli jsme to vzdala a teť píšu tenhle článek .. Takže už za nima asi ani nepůjdu :( No byl to ale skvělej víkend !!!Dokonce jsem uvažovala o pozastevení ... uvidím možná na to dojde , ale ve všední dny se tu budu snažit bejt ! :)

Nestíhám nestačím!

2. dubna 2011 v 22:07
Omlouvám se že nepřidávám , vše vysvětlím zítra nebo někdy v týdnu ! :D :)
SONC zatím taky běží POTM a Hot or Not dodám taky
prostě..
..VELKÁ OMLUVA !

POTM květen 2011

1. dubna 2011 v 4:00
Tentokrát máte na výběr čtyři fotky ;)
1.
(Cole Sprouse - montáž SŽZAC A SŽNM)
http://sp6.fotolog.com/photo/38/31/63/dylan_cole_sp/1248803192010_f.jpg
2.
(Sprouse bros - SŽNMve filmu)

http://savedisneyshows.org/images/newsletter/the-suite-life-movie.jpg
3.
(Malé Sprousče z filmu Big daddy)

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195944_192883754083773_102465273125622_428951_530_n.jpg