Květen 2011

Pozastavneí pořád platí

25. května 2011 v 9:08
Jen ještě chci ujasnit , že pozastavení pořád platí .. nevím na jak dlouho .. omliuvám se.. ;)

Sváátek :)

24. května 2011 v 21:24
Dneska mám svátek (jo jmenuju se nečakaně Jana :D) docela mě potěšilo , že i když mám jen svátek tak se ke mně spolužáci a kámoši chovali fakt hezky a popřáli mi , někteří i na FB v pátek mám narozeniny bude mi bohužel už 16..:/:( Strašně ráda bych byla tak cca 2-3 roky maldší ,ale nevadí :D
Jinak všem Janám všecno nej k svátku ;)

Sliby chyby..

24. května 2011 v 21:21
Zase jsem něco slíbila.. 13.5 jsem sem psala , že něco naíšu a zase nic.. jak vidíte spoleh na mě není ( v reálu ,ale docela jo :D :D) Co se pouti týče byla úúžasná možná víte že je u nás 2. největší v ČR fakt paráda chodila jsem na ní s kámošema od středy do soboty a v neděli jsem šla s rodičema .. a ostatní dny jsme každej den venku s kámošema aprostě není čas ubec se mi sem nechce chodit . Jinak abych nezapomněla v časopisu POPCORN je plakát Zacka a Codyha z 1. série SŽZaC ..:)

In school...►Happy B-day Debby!! :)

13. května 2011 v 8:21
Jsem ve škole , takže jen v rychlosti..
Dneska slaví své 18 narozeniny Debby Ryan takže jí vše nejlepší a hlavně hodně úspěchů !! Jinak možná ještě dnes něco přidám , ale přijedu domů až večer protože po škole na mě čekaí kámoši a jdeme na pouť tak uvidíme ;)

Jájinkáá..♥..:-* promlouvá...

9. května 2011 v 20:41
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lk17gzYrEG1qb9iqlo1_500.png
Opět sem se dokopala (doslova) k blogu...Tolik mě mrzí , že nemám čas sem chodit ( dobře nebudu lhát čas by se našel ale..) Prostě nevím jak to říct.. nejste v mojí situaci ,ale já prožívám docela krásný období a všem vám to přeju co se týče Kuby ( toho kluka se kterým jste mi mnozí z vás přáli ať nám to dlouho vydží apod) tak s ním , už nejsem .. a poslední co chci je to znovu řešit takže prostě THE END. Naštěstí mám ty nejúžasnější kámoše , kteří mi pomohli a i když se kámoší i s Kubou nebo jsou třeba jeho bratři (Mluvím o Lukym :D) tak jsou tu se mnou a pomahají mi ... jsou prostě pro mě vším moji kamarádi jsou jako moje rodina .. vždycky jim pomůžu a oni pomůžou mě i když jen přijdou obejmou mě a řeknou:,,kašli na to bude líp" nebo třeba přijdou a řeknou : ,, Jančo ty si krásná holka máš na někoho lepšího " nebo neřeknou nic sednou si vedle mě a čekají až začnu mluvit sama .. Prostě vím , že je mám strašně ráda , každýho z nich.. s tý naší obří grupy...Navíc bohužel každej z nás prožívá nějaký problémy ( a když všichni tak všichni) ať se jedná o vztahy mezi sebou (nechápu proč ke mě chodí a říkaj jak se navzájem milujou a přitom spolu nejsou :D )nebo o horší problémy , jako je třeba sebevražda kámoščinýho ,,skoro " kluka (nechodili spolu udělal to kvůli tomu , že ho nechtěla) nebo o prkotiny ,jako kdo půjde do hospody koupit chipsy nebo jestli se půjdeme koukat na hokej do tý nebo do druhý hospody.. Nezáleží na tom prostě , poud budou chtít tak půjdu a pomůžu jim.. A kvůli tomu není čas na blog... teť bych as měla říct : ,, moc mě to mrzí " Ale poč bych lhala ? Nemrzí mě to ... jsem šťastná ..Už nechodím ven jen o víkendu ,ale každej den a víkendy se pro mě stávají nezapomenutelnejma. Třeba v sobotu jsem měli u kamaráda opíkačku pak jsme šli do sokolovny na florbal a prostě pořád něco... Dneska jsem přišla ze školy jela zpátky na trénink přijela a hned jsem potkala kámoše valila jsem domů se najíst a za necelou půlhodinku šla znovu ven .. Dneska jsem se ,ale rozešli domů dřív takže jsem si našla chvilinku na tenhle článek.Dřív jsem většinu článků přednastavovala o víkendech , jenže teť přijdu domů cca v 11 v noci. Pak se vyspím a jdu zase ven , pak si musím udělat něco do školy , nebo třeba máme trénink nebo závody a když se dostanu na PC jdu na FB opět pochatuju s kámošema zkouknu nějakej díl Přátel popř. Upířích deníku nebo TSL..A jdu si číst nebo spát..
Vím jedno .. nechci zrušit blog .. Pořád miluju Dylana a Colea ,ale prosím vás dejte mi čas.. Nevím jak to bude dál vím že je to teprve 2. článek za květen a v dubnu jich bylo pouze 47 (dřív bylo i 198 článků za měsíc) ,ale prostě snažte se mě pochopit ..
Vaše Jájinkáá..♥..:-*
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lj366dBKCA1qia55no1_500.png

Pozastevení platí... mrzí mě to..

2. května 2011 v 17:52
Jsem strašná.. , hrozně mě mrzí , že kašlu na blog a prostě.. když mě se do toho tak nechce! :/ Nechce se mi přidávat novinky ani nové díly , prostě jsem asi líná.. hlavně není téměř čas.. Teť jsem měla být na tréninku , ale nejsem.. tak proto píšu..:))Prostě se všecko změnilo , mám úplně jinej život a to MOJE KAMARÁDY , ty zážitky a pocity mi blog nikdy nedal a nedá .. I když se pohádáme nebo se stane něco jinýho , pořád je to lepší než být u blogu .. Po včerejšku vím , že kámoši tu jsou pro mě .. MILUJU JE ( a nepoužívám slovo miluju tě jen tak já si tohodle slova fakt vážím). Prostě jsem šťastná , vlastně ne nejsem ,.. je to složitý.. kdo má na mě FB tak možná pochopí..Asi jsme zamilovaná .. asi určitě .. prostě ..máme malinko složitější vztah , ale oba chceme aby to vyšlo .. teť už to záleží jenom ne něm...No to je fuk komu to tu cpu.. Důležitý je že kámoši budou při mě a pomůžou mi a hlavně nám to přejou..Nechci se tady svěřovat ( vlastně chci ,ale nechci aby to četli lidi kteří mě znají..) takže prostě na blog není čas.. snažte se to pochopit..Byly čarodky , blíží se pouť na kterou se těším jak malá ,protože je 2. největší v ČR a hlavně protože tam budu s kámošema a s NÍM .. No a do toho všeho škola a pokud chci být venku tak musím mít dobrý známky...
Máme nové fotky a protože ty minulé měly vcelku odezvu tak tady jsou další :